Tu jesteś / Strona główna / O nas

Co nas wyróżnia?

Uczymy grać na pianinie. Przedszkolaki są w idealnym wieku, by podejmować pierwsze próby gry na instrumentach, a kontakt ze światem dźwięków właśnie dla nich ma wielkie znaczenie. Muzyka rozwija inteligencję, zdolność myślenia, pamięć, wyobraźnię i umiejętność przyswajania wiedzy. Jeśli odpowiednio wcześnie pozwolimy dzieciom swobodnie muzykować, zachowamy wrodzony genialny słuch i umiejętność naśladowania dźwięków, dzięki której wszyscy nauczyliśmy się mówić. Gdy podrosną będą szybciej uczyć się języków obcych czy matematyki, ponieważ ich umysł będzie chłonął nowe informacje. Nauka gry na instrumencie klawiszowym to najwspanialszy prezent, jaki rodzice mogą podarować pociechom na starcie życia. Jako jedyne przedszkole w Polsce posiadamy świetny instrument Yamaha Clavinova CVP 709. Dzieci mogą muzykować także na innych instrumentach, w tym przede wszystkim keyboardach Yamaha. To dla nich wspaniałe doświadczenie.

Przyjazne warunki. Dysponujemy dużym budynkiem z przestronnymi salami zabaw, a także ogromnym ogrodzonym placem zabaw.

Własna kuchnia. Posiłki przygotowujemy na miejscu, świeże i pyszne.

Ogólnopolski Program DWUJĘZYCZNY PRZEDSZKOLAK. Język angielski mamy codziennie.

Umiejętności przydatne na całe życie. Kształtujemy w przedszkolakach prawidłowe nawyki, takie jak poranne gimnastykowanie się czy dbanie o zdrowe odżywianie.