Tu jesteś / Strona główna / Kuchnia

Posiadamy własną kuchnię. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu przez kucharki, którzy doskonale znają potrzeby żywieniowe najmłodszych dzieci, ale też biorą pod uwagę ich gusta smakowe. Jadłospis planujemy z wyprzedzeniem i co tydzień publikujemy na naszym profilu na facebooku.

Śniadania serwujemy w formie szwedzkiego stołu. To absolutnie wyjątkowe rozwiązanie, dzięki któremu nawet niejadki chętnie dają się przekonać do jedzenia śniadań. Z jednej strony to atrakcja dla dzieci, a z drugiej budowanie umiejętności podejmowania decyzji i świadomości preferencji.

Starannie wybieramy dostawców i dbamy o zdrowe odżywanie. Wszystkie składniki posiłków pozyskujemy od zaufanych dostawców, dlatego wiemy, że są one najwyższej jakości. Dbamy o różnorodne, bogate w składniki odżywcze menu oraz estetyczne serwowanie posiłków. Nie używamy cukru, promujemy picie wody zamiast słodkich napojów. Nie dajemy dzieciom słodyczy zawierających cukier nawet podczas urodzin. Zamiast tego proponujemy bezcukrowe ekologiczne przekąski lub przygotowywane przez kuchnie zdrowe przysmaki.

Rodziców, których dzieci mają alergie lub inne szczególne wymagania co do diety, prosimy zawsze o kontakt. Dbamy o to, by każde dziecko otrzymywało posiłki, które będą dla niego odpowiednie.